Google Mijn Bedrijf (GMB) Feiten en cijfers Study 2019
HD360, streetview, businessview, business view, virtuele rondleiding, Street View, bedrijfsfoto's, Google Trusted, Google Street View voor bedrijven,
17897
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17897,theme-bridge,bridge-core-1.0.7,woocommerce-no-js,extensive-vc-1.8,yith-booking,yith-booking--simple-style,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,evc-predefined-style,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Google GMB Feiten en Cijfers

Met 5,6 miljard zoekopdrachten per dag is Google veruit de meeste gebruikte zoekmachine ter wereld. Als uw bedrijf een fysieke locatie heeft, weet u inmiddels dat mobiel zoeken de nieuwe voordeur van uw winkel is. Wanneer mensen iets willen weten, kopen, of ondernemen, wenden zij zich tot hun smartphones. Of het nu gaat om het vinden van de dichtstbijzijnde ijzerhandel of het zoeken naar een avondwinkel ‘s avonds laat, mobiel verbindt mensen onmiddellijk met de wereld om hen heen. Een fijne en nuttige mobiele ervaringen met uw organisatie leiden niet alleen tot meer mobiele aankopen.
Ze brengen potentiele klanten letterlijk naar de voordeur van uw bedrijf.

  • 97% van de consumenten zocht online naar lokale bedrijven op Google en Google Maps
  • 76% van de mensen die op hun smartphones zoeken naar iets in de buurt, bezoeken een bedrijf binnen een dag.
  • 28% van die zoekopdrachten naar iets in de buurt resulteert in een aankoop.
  • Wanneer consumenten naar bedrijven zoeken, gebruiken ze in 44% van de gevallen een kaartproduct.
  • Google Bedrijfsaccounts met foto’s en een virtuele rondleiding genereren tot twee keer zo veel interesse.

Zorg ervoor dat consumenten u eerder vinden dan uw concurrenten

Waarom is de Google Bedrijfsaccount (GMB) zo belangrijk?

De voordelen van Google Mijn Bedrijf zijn drieledig:

 

  1. Verbeterde zichtbaarheid in de Google zoekresulaten en Google Maps
  2. Betere winkelervaring voor bestaande en potentiele klanten
  3. Meer verkeer naar uw website, sociale kanalen en fysieke locatie

Een geoptimaliseerde GMB-pagina helpt Google beter te begrijpen: wie u bent, welke diensten/ producten u verkoopt en waar u zich bevindt.
Daarnaast staat  hier ook de belangrijkste informatie zoals openingstijden, telefoonnummer, reviews en het adres van uw locatie.

IndustryZoekweergavenMaps weergaveDirect searchesDiscovery searchesNavigatie verzoekenWebsite kliksTelefoontjes
Accountants / FS49215549507497
Alt. therapieën1075282123922193123
Automotive222818902551948394168
Bars2484226947021905411223
Zakelijke diensten2255761156181
Autodealers7740487720535062145576167
Catering7842881325973314
Goede doelen99245114978110297
Schoonmaak diensten516100674692184
Bouw516100674692184
Tandartsen13124862371221284639
Opleiding1167711176950323318
Familie diensten703282101617123211
Uitvaart716632175519123513
Haar/Beauty22627782921902298639
Health/Fitness2427131740520537012541
Hotels13042144342011848029835459
Verzekeringen7453179572261321
Hoveniersbedrijf43160504011165
Juridisch697110718223168
Lokale bedrijven201811082081757245120
Slotenmakers176346185032
Marketing/PR983312125030
Medisch14153661971221224428
Dierenzorg15869163161318276667
Fotografen2763629254070
Sanitair/Loodgieters90017211295732014
Vastgoed500184744293174
Reparatie2086355101230064230
Restaurants63865439701557098173127
Senior wonen155530955081100956744
Opslag / Verhuizingen106639194108663814
Toerisme / Entertainment2619222446319814611518
Tradesmen38759364141113
Transport / verhuur1140601127101843310
Bruiloften / Evenementen11412401428924443
Overige943317157852123314
Wij helpen bedrijven beter gevonden te worden online en offline!
Neem contact op voor meer informatie.

Voeg adres toe